HAKKIMDA

26 Haziran 1987’de Çanakkale’de doğdum. Çanakkale Çan ilçesinde büyüdüm ve halen burada yaşamaktayım.

2004 yılında Çan Lisesi’ni bitirerek mezun oldum.

Lise döneminde müziğe ilgi duymaya başladım. Lise’den sonra Radyo TV bölümünü okumak istesem de bu hayalim gerçekleşmedi.

2005 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan MYO Seracılık ve Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Bölümünü kazandım. 3 sene öğrenim gördükten sonra okulu terk ettim.

2009 yılında acemi birliğim Amasya, Usta birliğim İstanbul’da vatani görevimi icra ettim ve 2010 yılında askerden geldim.

2010 Ekim ayında eski adıyla ‘Çanakkale Rock İstasyonu’ şimdiki adıyla ‘Rock İstasyonu’ projesini hayata geçirdim.

2011 yılında özel sektörde bir markette çalışmaya başladım ve 2013 yılında bu iş yerinden ayrıldım.

Söz konusu zaman dilimi içerisinde boş vakitlerimde Rock müzik ile ilgilenmeye hep devam ettim ve 2014 yılında web sitemizi kurarak ‘Rockistasyonu.com’ adıyla yayın hayatımıza devam etme kararı aldım.

2014 yılında tekrar özel sektörde farklı bir markette Şarküteri Görevlisi olarak çalışmaya başladım ve bu iş yerinden de 2015 yılının sonlarında ayrıldım.

2017 Temmuz ayında başladığım Çan Belediyesi Bilgi İşlem görevimden 2018 Mart ayında İŞKUR sürem dolduğu için ayrıldım.

2018 Aralık ayı itibariyle kendi işimi yapma isteğim doğrultusunda, bir süredir planlarımda olan “Uz Multimedya”yı hayata geçirdim.

Şu an Uz Multimedya, kurucusu olduğum Rockistasyonu.com’da Editörlük ve Yazarlık, Cem Tekin adlı müzisyenin ve Kaz Dağı Halk Oyunları Topluluğu’nun (KAHOT) Sosyal Medya sorumluluğunu sürdürmekteyim.

Rock İstasyonu‘ndan Uz Multimedya projesine ve sanata dair Çerezzine‘den Gökhan Toker‘in benimle gerçekleştirdiği Röportaja buradan göz atarak, hakkımda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

error: İçerik kopyalamalara karşı korunmaktadır!